www.aliexpress.com web site incelememiz

www.aliexpress.com web site incelememiz
www.aliexpress.com web site incelememiz

Paypal artık Türkiyede yok, alternatif olarak sizlere önerebileceğim aliexpress alışveriş sitesini bir an önce sizlerle paylaşmak istedim. Aslında güzel başlayan bölmümüz teknik bazı problemlemlerden dolayı devam ettirememiştik. Çoğunu hallettik bir kaç ufak tefek detaylar kaldı onlarıda hallettik mi bu tür video paylaşımlarımız olacaktır. Alibaba markasının perakande satış markası olan Aliexpress markası sırf böyle bir bağlantısı olmasında bile bizlere yeterince güven vermektedir.

 

Evet videomuz uzun dahada uzun olabilirdi ama elimden geldiğince kısa tutmaya çalıştım. Şimdi daha önceden deneyimi olan arkadaşlar için ve videoyu izleyen arkadaşlar için sizlerle benim alışveriş yaptığım mağazaların linklerini sizlerle paylaşacağım.

IDoutdoor Industries Co.

Bu mağazayı çok uzun süreler kullandım. Kamuflaj, hücum yeleği, pouch, belt, kask, sling, eldiven vb gibi taktik ekipmanları rahatlıkla bulabileceğiniz. Bünyesinde emerson, Flye gibi markaları bulundurun benim en favori dükkanlarımdan birisidir.

Hunting Club Store

Sight, red dot, scope gibi ürünleri gönül rahatlığı ile aldığım, iletişimi çok kuvvetli bir mağaza. Fiyatları biraz yüksek kalabilir ancak şu ana kadar bir sürü ürün aldım ve hiç ama hiç sorun yaşamadım.

Önemli Not: Ürünleri hızlı kargo ile sipariş ederseniz gelen ürününüz gümrükte kalma riski o derece yüksek olacaktır. O yüzden ürün sipariş ederken lütfen standart kargoyu tercih ediniz.

Zhuji Global Import and Export Co.,Ltd.

Karabina, outdoor aksesuarları, mini bıçak ve çakmak taşı gibi bir sürü aksesuarları bulabileceğiniz benim yakından takip ettiğim dükkan. tanesi 5 dolark ürünler burada 10 tanesi 4.5 dolara bulabiliyorsunuz.

Guangzhou RiLong Trading Development Co., Ltd.

Videoyu çekerken dikkatimi çeken ve şuanda piyasada bulabileceğiniz en ucuz Xcortech X3200 choro ürünün bulabileceğiniz mağaza yakın takipte kalınması gerek. Her alışverişten önce incelenmesi gereken mağazalar.

amy song’s store

Uzun süre army shop diye bildiğim aslında amy song’s olan ve çinlilerin isim çakma işinde nirvanaya ulaştığı bu mağazayıda incelemenizde fayda var. Çok ilgili bir mağaza incelemeden alışverişinizi bitirmeyin.

Aşağıdaki mağazalar benim alışveriş yaptığım ve bana herhangibir problem yaşatmamış mağazaları paylaşacağım. Sizlerde inceleyebilirsiniz.

Professional Outdoor Gear

Cheapest Tactical Gear

Like City hunting’s store

Benim tecrübelerimle oluşan liste bu şekilde. Eminim sizlerinde kullandığı başarılı mağazalar bulunmaktadır. Onları bizimle paylaşırsanız burada listemizi dahada genişleyebiliriz.

Video çok uzun oldu ama Aliexpress dipsiz bir kuyu. Video’da pil alışverişimi izlerseniz güzel bir araştırma ile çok güzel bir şekilde fiyat avantajı yakaladımım görebilirsiniz.

Şimdilik bu kadar başka bir web site tanıtımı ile sizlerle birlikte olacağız. Bizi takip etmeye devam ediniz.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here