Novritsch Airsoft Sniper

Airsoft PRO’ya gelen sorulardan biriside,

“Yeni airsoftta başlayacam sniper oynamak istiyorum, hangi ürünü tavsiye edersiniz.”

En baştan size peşin peşin söylüyorum size sniperı tavsiye etmiyorum. Çünkü Airsoftta sniper oynamak için mutlaka deneyime ihtiyacınız var. Deneyimin yanındada vakit ve üstüne birde belli bir bütçeye ihtiyacınız olacaktır. Bu konuda video çalışmalarımız olacaktı ancak bu konuda uzmanlaşmış ve adeta airsoft gurusu olmuş Novritsch‘i kısaca tanıtarak nasıl sniper olunur, onu anlatmaya çalışacam.

Novritsch Airsoft Sniper
Novritsch Airsoft Sniper

Novritsch kimdir?

Fazla lafı uzatmayacam, Avusturyalı airsoft oyuncusu 2012 yılında youtube üzerinden scope cam(Dürbün Kamerası) videoları ile dikkatleri çekmiş ve kısa sürede popüler olup ilk başta hobi olarak yaptığı işten artık para kazanır duruma geçip, hayatını airsoft üzerine kurup yaptığı araştırmalarla elde ettiği deneyimlerle artık kendi Novritsch markası altında, Upgrade parçaları, 3D ghille suit kıyafeti ve en son olarakta kendi marka BB’lerini üreterek artık tam anlamıyla profesyonel Airsoft oyuncusu olmuştur. Kendisi sayısız ülkeleri ziyaret ederek Airsoft deneyimine deneyim katmaktadır.

Novritsch’i takip edebileceğiniz sosyal ağları size aşağıda belirtiyorum.

Airsoft Sniper olarak oyanamak istiyorsanız Novritsch’i takip etmelisiniz. Tabi başka oyuncularda var, ama artkı bu işte marka olmuş ve kendi adında ürünler üretmeye başlamış bir oyuncu olduğundan size direk öneler biliyorum. Malesef piyasadaki satılan bütün bolt aciton ürünleri alıp direk kullanamamıyoruz. İlla belli başlı yükseltmeler yapmamız gerekiyor ve burada genelde kafalar karışmakta. İşte size Novritsch’i önermemdeki bir başka konuda bu, piyasadaki nerdeyse bütün bolt action ürünler için bu yükseltme kitlerinden mevcut. Evet fiyatları gördüğünüzde çok pahalı gelebilir belki siz tek tek toplayarak bulabilirsiniz ancak inanın size daha pahalıya gelecektir.

Gelin kısaca sizele beraber bir ürün inceleyelim.

TOKYO MARUI – VSR-10 Tuning Kit

420.00

Novritsch bu gruplama ile nerden baksanız 65.000 BB attığını ve hiç bir sıkıntı yaşamadığını yazmış açıklamada, bence dahada detayı girip kafanızı bulandırmanın manası yok. :). Şaka bir yana bu gruplamada bazı parçalar özel el yapımı olmakta ve uzun deneme yanılmalar sonucunda kusursu bir iş çıkartılmıştır. özellikle dikkatinizi çekmek isterim bunun içinde ürün yok sadece upgrade parçaları var. Onları listelemek gerekirse,

 • 6.01 Precision Barrel
 • Cylinder
 • Cylinder Head
 • 7mm Spring Guide
 • Spring
 • High Pressure Piston
 • Trigger Sear
 • Piston Sear
 • Spring Guide Stopper
 • Leakstopper Ring

Bu gruplama Novritsch’in videolarında kullandığı ile aynıdır tabi eğer ucunda susturucu takıp inner barreli uzatma yada susturucusuz inner barreli kısa tutmak isterseniz onlar içinde opsiyon var ve ayrıca FPS seçininide yaparak siparişi tamamlayabilirsiniz. Tabi bu dediğim opsiyonlar ek maliyet getirecektir.

Ürün yedek parça olacağından gümrükte sıkıntı olmama ihtimali yüksektir, ben bu ve bunun gibi parçaları sipariş geçtim ve şu zaman kadar sorunsuz geçti. Ama gene size %100 geçme garantisi veremiyorum, her zaman airsoft ürünlerini sipariş geçerken gümrüte takılma riskini göz önünde bulundurmalısınız.

Ürün elinize geçtikten sonra nasıl takıcağınıza dair videoda bulunmakta, talimatları izleyerek çok kolay bir şekilde oyucağınızı güncelleyebilirsiniz.

Kısa bir süre içersinde https://novritsch.com sitesinin inceleme videosuyla sizlerle olacağız.

Yazı umarım hoşunuza gitmiştir. Aklınızda soru işaretleri varsa aşağıda yorum kısmından bize ulaşabilirsiniz.

3 YORUMLAR

 1. gözünüzü seveyim birisi bana paypal istemeyen doğrudan havale yapıp vsr10 alabileceğim bir site söylesin. 5 aydır araştırıyorum birsürü sitede var hepsi paypal istiyor :/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here