Hunter Unit “TWO SURVIVORS REENACT”

0
633

Airsoft askeri simülasyon oyunu olduğu kadar aynı zamanda askeri canlandırmalarında yapıldığı keyifli bir hobidir. Bu doğrultuda Hunter Unit tarafından yapılmış bu güzel canlandırma fotoğraf çalışmasını sizlerle paylaşmak istedik.

TWO SURVIVORS REENACT AFGHANISTAN TORA BORA MOUNTAINS

Uluslararası Güvenlik Destek Gücü Karargahına ( Kabil / İSAF ) , Cia ve Yerel İstihbarat Birimlerinden Gelen Bilgi Neticesinde , El kaide Lideri Eyman El Zevahirinin Sağ Kolu , El Kaidenin İki Numaralı İsmi Sulaiman Abu Ghayth’ın Jalalabad Vilayeti Tora Bora Dağları Eteklerindeki Köylerden Birinde Taliban Lideri Mullah Akhtar Mansoor ile Görüşeceği İstihbaratı Verilmiş , Ancak Görüşmenin Tam Olarak Yeri Saptanamamıştır.

Afganistan Birleşik Görev Kuvvet Gücü (Task Force) Bünyesinde Görev Yapan , Jalalabad İleri Operasyon Üssün de Konuşlu (J-Bad) Hızlı Reaksiyon Kuvvetine Bağlı (QRF) Navy Seal Birimine , İki Adamlı (Recon Scout Sniper Unit) Keşif , Gözetleme ve İşaretleme Görevi Verilmiştir.

Bagram Hava Üssünde de Konuşlu J.O.C- (Joint Operation Command) Ortak Harekat merkezinden Yürütülen Bu operasyona ”Acılı Kanatlar” (Hot Wings) Adı Verilmiştir.

Bu Ekip Buluşma Yerini Belirlemek ve İşaretlemek Üzere 18 Ekim 2015 saat 04:30 da Muhtemel Düşman Bölgesinin 17 Km Yakınına Bırakılmış ve Zor Görevleri Başlamıştır

(Tamamen Kurgusaldır)

İyi Seyirler.

Photographer / Fotoğrafçı; SWORD Team Rhino Squad Member “Erk” Akın Gülaydın

Art Direction / Sanat Yönetmeni; SWORD Team Rhino Squad Member “Erk”

Styling; Hunter Unit

Colour Correction; Kaya Barlas

Hunter Unit Facebook Page

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here