ICS kaptanı olmanın verdiği gurur ve firmanın desteği üzerine UK-1 Captain modelini sizler için tanıtıyoruz.ICS firmasının yeni çıkarttığı bu oyuncağı sizler için değerlendiriyor ve ufak bir tanıtım yapiyoruz.

Yeni oyuncağın sahip olduğu özellikler ve görüntüsü üzerinde tartışırken yanımızda Airsoft Pro’dan Türker Nayan arkadaşımız bize eşlik ediyor….Video hazırlarken bize yardımcı olan Berkcan Küçükoğlu arkadaşımıza , sponsorumuz ICS’e ve EVO’ya teşekkür ediyoruz…Birçok ürün ile ilgili sizlere bilgi vermeye devam edeceğiz…
Umarım video hoşunuza gider.

İyi seyirler dileriz…

CXP UK1 Captain Tanıtımı
CXP UK1 Captain

Ürünü yaklaşık 1,5 senedir kullanıyorum ve çok menunum. Bir çok oyun videomuzda görebilirsiniz. İlk başta teknik detaylara gelelim

Boyu 693mm
inner barrel uzuluğu 186mm
Ağırlık 2840g
Gücü 111-121 m/s (364-397 FPS) ※
Kullanabileceği pil türleri 9.6V Ni-Mh or 11.1V Li-Po
Pil Bağlantı türü Small connector “Tamia”
Highcap şarjör 300 rounds
Spring “YAY” M120
Motor Long
Material Full Metal

 

 

Ürün tam anlamıyla CQB için yapılmış diyebilirim. küçüklüğü hafifliği sayesinde sizlere çok büyük avantaj sağlıyor. Ürün küçük gözükse de mesafesi sizleri çok şaşırtacağına eminim.

Split gearbox, lipo read olmasıda ürünün diğer artılarından birisi. Eğer sizde CQB ürünü yada hafif ama compact ürün arıyorsanız bu ürünü size kesinlikle tavisye ederiz.

Sizlere daha iyi bilgiler vermek için airsoft hakkında her ürünü satın alıyoruz ve inceliyoruz. En kalitelisinden tutun en pahalısına kadar. İçeriklerimizin dahada genişlemesi için bizleri takip etmeniz ve alışverişlerinizde tercih etmeniz yeterli olacaktır.

Airsoft’tu çok beğendiniz ve dahada merak ediyorsunuz. Sitemizde bulunan diğer içerikleride okumanızı tavsiye ederiz.

Bu yazıları okuyunuz, youtube üzerindeki videolarımız izleyiniz ondan sonra airsoft hakkında bilgilendikten sonra alışveriş kısmına geçebilirsiniz. Onun içinde airsoftpro.com.tr adresinde bizim önerdiğimiz ürünlerin satılacağı websitemizden ürünleri alabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here